Cestování, zájezdy, dovolená, relax, odpočinek

ID: 722024

Maďarsko - Mosonmagyaróvár ***

Termín: 03.08. (Pá) - 04.08. (So) 2018

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 1 500 Kč

Poloha
Lázeňské město Mosonmagyaróvár leží poblíž rakouské a slovenské hranice. Vznikl spojením obcí Moson a Magyaróvár. Je to živé město s mnoha obchody, restauracemi a pěší promenádou. Léčivé lázně Flexum nesou jméno římského vojenského tábora a leží uprostřed zeleně nedaleko centra města. Lázeňství v tomto městě je založeno na léčivých pramenech zásadité hydrokarbonátové a chloridové léčivé vody. Léčební voda patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod. Aqua hotel Termál ***: se nachází přímo v termálním areálu a jako jediný umožňuje neomezený pohyb mezi lázněmi a hotelovými pokoji. V hotelu je krytý bazén s termální vodou, finská sauna, infra sauna, výtah, trezor, internet, úschovna zavazadel, půjčovna kol, prádelna, čistírna. Podzemní garáž nebo uzavřené parkoviště zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové, třílůžkové a jednolůžkové pokoje Standard s koupelnou a WC, fén, SAT/TV, telefon, minibar, trezor a pokoje Standart plus, které mají navíc připojení na internet a klimatizaci.
Stravování
Snídaně i večeře formou bufetu.
Další informace
Popis lázní: z hotelu se jde přímo do lázní, které mají vnitřní plavecký bazén 28-29°C, bazén s léčivou vodou 36-38°C, wellness bazén 32-34°C, bazén s léčivou vodou 28-30°C, jacuzzi, venkovní plavecký bazén. Indikace léčivé vody: Koupele: onemocnění pohybového ústrojí, revmatizmus, pooperační a úrazové stavy, Bechtěrevova nemoc, chronické gynekologické záněty. Pitné kůry: při zažívacích potížích, kornatění cév, poruchách štítné žlázy a u dětí jako prevence zubního kazu. Pro vysoký obsah fluoru maximálně 3 dcl denně dospělá osoba. Inhalace: plicní katar, choroby nosohltanu, rekonvalescence po zápalu plic.
Doprava
Vlastní
Cena zahrnuje
Ubytování s polopenzí formou bufetu, neomezený vstup do termálních látní a saunyplaveckého bazénu, použití zařízení hotelového wellnesu - termálního bazénu, infračervené a finské sauny, použití županu. Zdarma parkování v podzemní garáži či na uzavřeném parkovišti.
Příplatky
Léčebné a wellness procedury za příplatek: (platba na místě) (Léčebné procedury je možno využívat od pondělí do pátku od 08.00 hodin ráno do 14.00 hodin odpoledne. O víkendu je možné procedury využívat na základě předchozí objednávky). Bahenní zábal: 10 eur (Bahno pocházející z Hevízu je pro své minerální složení, schopnost udržování teploty, radioaktivitu a jiné fyzické vlastnosti výborně vhodné pro léčení chronických (revmatických) nemocí pohybového ústrojí a některých gynekologických nemocí. Před procedurou je vždy nutná porada s lékařem. Bahno které má 38-42 °C se používám jen na částečné zábaly, protože kompletní bahenní lázeň, způsobující městnání teploty by velmi zatížila srdce a krevní oběh. Po proceduře je bezpodmínečně nutný odpočinek). Tangentor: 10 eur (Silným proudem vody mířeným na problematické napnuté svaly je možno docílit masírujícího nebo uvolňujícího účinku). Ritexový obklad: 8 eur (Obklady s protizánětovým účinkem). Antiflogický obklad: 8 eur (Obklady s protizánětovým účinkem). Uhličitá lázeň: 10 eur (Vedení uhličitého plynu do vody o různé teplotě. Jeho působením se povrchové žíly roztahují, zlepší se prokrvení a činnost srdce. Proceduru je možno použít při poruchách artérie, krevního oběhu v žilách a v určitých případech srdečních onemocnění, ale má účinek i při nemocech pohybového ústrojí, které navazují na poruchy krevního oběhu, jakož i v případě řídnutí kostí, respektive spravení kondice). Inhalace: 5 eur (Zpravidla se používá při chronických zánětech horních cest dýchacích, respektive v případě alergických potíží dýchacích cest, jak s použitím léků, tak použitím rozprašované vody). Léčebná masáž: 15 minut / 12 uer 30 minut / 18 eur 45 minut / 22 eur (Pomáhá při problémech držení těla, vývojových odchylkách a při regeneraci po nemocech a nehodách. Speciálními hmaty se uvolní křečovité svaly, díky nímž napomáhá zmírnění bolesti). Aromatická masáž: 30 minut / 25 eur (Éterické oleje ovlivňují limbický systém, což je náš citový svět, proto jsou použitelné v případě duševních problému. Prvořadý cíl masáže je povzbuzování a očista těla a duše pro nový život). Medová masáž: 30 minut / 20 eur (Med se speciálními hmaty vmasíruje do pokožky. Má silné očistné působení, vynese na povrch i nečistoty uložené hluboko v pórech. Mimo to působí na zkrášlení kůže. Během krátké doby posílí kontury těla, napne pokožku a zlepší její pružnost). Čokoládová masáž: 30 minut / 25 eur (Procedura podporující nejvíce tvorbu endorfinů a příjemné duševní rozpoložení a odstraňující stavy úzkosti. Hydratuje a tonizuje pokožku, díky obsahu rozpuštěných minerálních látek, zvláčňuje a revitalizuje pokožku. Dokonalé ponoření do fyzické a mentální pohody).
02.08. (Čt) - 06.08. (Po) 2018 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji standard s možností přistýlky další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-6 000 Kč
Vybrat termín
02.08. (Čt) - 07.08. (Út) 2018 - 6 dní, 5 nocí
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji standard s možností přistýlky další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-7 500 Kč
Vybrat termín
02.08. (Čt) - 08.08. (St) 2018 - 7 dní, 6 nocí
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji standard s možností přistýlky další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-9 000 Kč
Vybrat termín
02.08. (Čt) - 09.08. (Čt) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji standard s možností přistýlky další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-10 500 Kč
Vybrat termín
03.08. (Pá) - 04.08. (So) 2018 - 2 dny, 1 noc
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji standard s možností přistýlky další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-1 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoMosonmagyaróvár
HotelMaďarsko - Mosonmagyaróvár
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji standard s možností přistýlky
Termín03.08.2018 - 04.08.2018
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Kellner, s.r.o. IČO: 26049538