Cestování, zájezdy, dovolená, relax, odpočinek

ID: 816196

Plavba po Thajském zálivu (Indočínské sestry) ***

Termín: 01.03. (Ne) - 11.03. (St) 2020

Délka pobytu: 11 dní, 10 nocí

Doprava: Letecky / Varšava (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 23 608 Kč

Popis hotelu

Loď - Costa Fortuna**** - velká výletní loď, postavená v roce 2003, patřící do flotily italské lodní společnosti „Costa Cruises“. Loď se skládá z 17 palub (včetně 13 pro pasažéry), je 272 m dlouhá a posádka se skládá z více než 1030 osob. Loď může vzít na palubu 3470 pasažérů.

Hotely: 1 noc - v Singapuru nebo okolí v hotelu **/*** se snídaní ve dvoulůžkových pokojích, 7 nocí - na lodi **** dobrého standardu ve vybraných (za poplatek) typech kajut; kajuty pro dvě osoby s koupelnou (popis kajuty a lodě je uvedeno výše

Vybavení: recepce, výtahy, mini nákupní galérie (duty-free), 4 restaurace (1 a'la carte a 3 bufetové), 11 barů, noční klub (diskotéka), kasino „Neptunia“, 4D kino, tříúrovňové divadlo, 4 venkovní bazény (včetně 1 s výsuvnou střechou), 1 brouzdaliště, skluzavka, 5 vířivek, prosluněná terasa s lehátky (ručníky u bazénů), multifunkční sportovní hřiště (volejbal, basketbal), běžecká stezka, wellness centrum a kosmetický salon, posilovna, místnost s videohrami, internet (za příplatek), zdravotnické centrum (za příplatek), fotograf. Pro děti: miniklub pro děti a mládež (rozdělení podle věkových skupin). Na lodi jsou organizovány různé animace: sportovní hry, vystoupení, živá hudba apod. 

Upozornění! Během některých večerních a tematických akcí jsou vyžadovány společenské šaty; stojí za to si vzít oblečení nebo drobné doplňky v bílé, černé, červené a zelené barvě.

DŮLEŽITÉ: Služby jako: internet, fax, telefon, masáže, kosmetické procedury, prádelna, lékařské služby, kurzy s instruktorem atd. jsou za příplatek. Na lodi jsou akceptovány kreditní karty. 

Kajuty: 1358 kajut různých velikostí a standardů. Hlavní druhy kajut: vnitřní (bez okna), vnější (s oknem nebo „kruhovým oknem“) a vnější s balkonem. Všechny kajuty jsou vybaveny dvěma samostatnými postelemi nebo jednou manželskou postelí. Mají: koupelnu (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), toaletní stolek, TV, mini trezor a klimatizaci. Většina kajut je vybavena dodatečným sklápěcím lůžkem (na vyžádání).
- Vnitřní kajuta bez okna (cca 12 - 14 m²). Nachází se na palubách 1, 2, 6 nebo 9.
- Vnější kajuta s oknem nebo „kruhovým oknem“ (cca 18 m²). Nachází se na palubách 1, 2, 7 nebo 8. V závislosti na umístění kajuty (paluby) mají okna různé rozměry, tvary (možné „kruhové okno“) a výhledy.
- Vnější kajuta s balkonem (cca 20 m²). Nachází se na palubě 6.

Strava  
V ceně: 3 jídla - snídaně, obědy/lunche a večeře v hlavních a bufetových restauracích.
Za poplatek: kulinářská nabídka ostatních restaurací; nápoje k obědům, večeřím a mezi jídly, alkoholické nápoje (alkohol se prodává osobám starším 21 let, osobám ve věku 18 - 20 let - se souhlasem zákonných zástupců). Možnost zakoupení na lodi dalších balíčků All Inclusive s nápoji (nealkoholické balíčky nebo zohledňující určité alkoholické nápoje). Cena balíčku All Inclusive je od cca 18 EUR/os./den (nápoje pouze k jídlu - obědu a večeři) do cca 46 EUR/os./den (balíček s nápoji a minibarem). Podmínkou využití balíčku All Inclusive je jeho nákup všemi cestujícími v kajutě během celé plavby. Na lodi platí zákaz přinášení nápojů (včetně alkoholických) zvenčí.  

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Pas by měl platit min. 6 měsíců od ukončení cesty.

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Singapur - Varšava (možnost přestupů), letištní taxy, přístavní taxy, ubytování v okolí Singapuru: v 3* hotelech - 1 noc, stravování během pobytu v Singapuru (nebo okolí): snídaně; ubytování během plavby: na 4* lodi - 7 nocí ve vybraných typech kajut (za příplatek) s celodenním stravováním (program full board); kajuty pro 2 osoby s koupelnou (popis kajut, lodě, stravování - viz níže); možnost využití většiny atrakcí na palubě, transfery klimatizovaným autokarem/autobusem, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského průvodce nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta během realizace programu a na lodi během plavby, pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: povinný poplatek za služby na palubě a spropitné pro posádku lodi a v Singapuru - cca 90 EUR/os. - povinné poplatky placené v hotovosti na místě; fakultativní výlety nabízené během plavby, další osobní výdaje a ostatní náklady, jež nejsou výše zahrnuty. 

01.03. (Ne) - 11.03. (St) 2020 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Varšava
-48%Last minute23 608 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSingapur
MístoPhuket
HotelPlavba po Thajském zálivu (Indočínské sestry)
2 lůžkový pokoj
Termín01.03.2020 - 11.03.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220