Cestování, zájezdy, dovolená, relax, odpočinek

ID: 651276

Termín: 07.08. (Út) - 08.08. (St) 2018

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 1 500 Kč

Poloha
Turčianské Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry, cca 26 km jižně od Martina. Lázně Turčianské Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.
Vybavení
LD Aqua: ubytování. Na stravu a procedury se dochází do LD Velká Fatra. LD Velká Fatra: restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).
Ubytování
2 - lůžkové pokoje, s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč), Spr.+WC,SAT/TV, rádio, lednice a balkon (většina pokojů). Léčebný dům je rekonstruovaný.
Stravování
Polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu) formou bufetu. Strava a léčebné procedury jsou poskytovány v LD Velká Fatra. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE
Další služby
Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační): Celodenní vstup: 16,60 € 3-hodinový vstup: 12,95 € 2-hodinový vstup: 10,95 € Vstup na večerní koupání: 8,30 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 32,9 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 29,9 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod., 2-hod., celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !
Dítě
Jedno dítě do 10,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA! Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA! Dítě zdarma povoleno v pokoji při obsazení dvou pevných lůžek. Dětská cena je stanovena pouze pro pobyt SPA&AQUPARK a platí i pouze v doprovodu 1 dospělého (resp. plně platícího) na pokoji. Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let .
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod.
Parkování
Nehlídané parkoviště (s kamerovým záznamem) ZDARMA! Garáž: 3,30 EUR/noc.
POBYT SE ZVÍŘETEM
Nepovolen
POZNÁMKA
Pobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu v recepci léčebného domu Aqua a večeří do 19.00 hod. V případě plné penze začíná pobyt v den příjezdu nástupem v recepci léčebného domu Aqua od 12.00 hod a obědem do 13.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.
SLEVY A VÝHODY
Pro pobyty KLASIK, SPA & AQUAPARK, SENIOR 55+ platí slevy: SLEVA 20% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ platí pouze na pobyty od 5-ti nocí v termínech 2.1. - 31.3.2018 a 1.11. - 23.12.2018 - slevu lze uplatnit pouze v případě plné úhrady pobytu do 70 a více dní před nástupem. Pobyty s uplatnění slevy není možné měnit a vztahuje se na ně 100% storno. SLEVA 15% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ platí pouze na pobyty od 5-ti nocí v termínech 3.4. - 31.10. 2018 - slevu lze uplatnit pouze v případě plné úhrady pobytu do 70 a více dní před nástupem. Pobyty s uplatnění slevy není možné měnit a vztahuje se na ně 100% storno. SLEVY NELZE KOMBINOVAT.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
SPA& AQUAPARK (minimální délka pobytu 2 noci, nástup libovolný) - ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování služby pro děti: - ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
KLASIK léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování , - 7x plná penze, - 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace, - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování. Prodloužení pobytu je možné. Pobyt pro osoby nad 15 let. Není dětská cena.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
MEDICÍNSKÝ WELLNESS (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování , - 3x plná penze, - 1x vyšetření / konzultace, - 1x Lazuritová perličková koupel, - 1x speciální masáž 45 min. - 1x Teploléčba - 3x 2-hod vstup do SPA&AQUAPARKU - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování. Na každou prodlouženou noc je poskytnuta 1 léčebná procedura dle nabídky na místě. Pobyt pro osoby nad 15 let. Není dětská cena. NELZE UPLATNIT SLEVU ZA VČASNÝ NÁKUP.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
POBYT SENIOR 55+ (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování - 5x polopenze, -1x lékařské vyšetření / konzultace, - 10x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (2 procedury denně dle individuálního plánu, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování. Na každou prodlouženou noc jsou poskytnuty 2 procedury dle nabídky na místě. Pobyt pro osoby nad 15 let. Není dětská cena..
REKREAČNÍ POPLATEK
1,05 €uro/den
AKČNÍ NABÍDKA
LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK
Proč k nám?
Proč léčebný dům AQUA Turčianské Teplice: - tiché místo obklopené zelení - jen 50 m od Spa & Aquparku - jednoduché, ale komfortní ubytování Proč Lázně Turčianské Teplice: - léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu. - unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní program
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Ve městě místní značení. Parkování u LD Velká Fatra.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (300 m) do Turčianských Teplic. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (300 m - leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H1032R18
07.08. (Út) - 08.08. (St) 2018 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2- lůžkový pokoj s dětskou přistýlkou, Spr.+WC Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-1 500 Kč
Vybrat termín
08.08. (St) - 09.08. (Čt) 2018 - 2 dny, 1 noc
2- lůžkový pokoj s dětskou přistýlkou, Spr.+WC Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-1 500 Kč
Vybrat termín
09.08. (Čt) - 10.08. (Pá) 2018 - 2 dny, 1 noc
2- lůžkový pokoj s dětskou přistýlkou, Spr.+WC Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-1 500 Kč
Vybrat termín
10.08. (Pá) - 11.08. (So) 2018 - 2 dny, 1 noc
2- lůžkový pokoj s dětskou přistýlkou, Spr.+WC Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-1 500 Kč
Vybrat termín
11.08. (So) - 12.08. (Ne) 2018 - 2 dny, 1 noc
2- lůžkový pokoj s dětskou přistýlkou, Spr.+WC Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-1 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoTurčianske Teplice
HotelAQUA - Turčianské Teplice
2- lůžkový pokoj s dětskou přistýlkou, Spr.+WC Dospělý na lůžku
Termín07.08.2018 - 08.08.2018
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117